Rękodzieło artystyczne | Scrapbooking, Project Life, Cardmaking, Embossing

artbrawurka scrapbooking cardmaking embossing project life

Sklep z artykułami do Scrapbookingu, Cardmakingu, Project Life i Embossingu

Sklep ArtBrawurka w swojej ofercie posiada duży wybór artykułów i ozdób do rękodzieła artystycznego. To w takim sklepie możesz zaopatrzyć się w niezbędne produkty takie jak papier ozdobny, wycinanki z beermaty, taśmy washi, pudełka ozdobne na kartki i upominki, naklejki, bazy albumowe, kartki cięte na wymiar i dużo innych ciekawych ozdób potrzebnych do kreatywnych projektów.

Personalizowane produkty jak kartki okolicznościowe, wymyślne pudełka na upominki , albumy do zdjęć stały się bardzo popularne w ostatnich latach i dominują swoim niepowtarzalnym wyglądem nad wszystkimi kupnymi i produkowanymi masowo dekoracjami.

Powstało z tego tytułu wiele pracowni artystycznych, prowadzone są warsztaty, odbywają się targi w wielu miastach, a słowo „ scrapbooking ” na dobre zagościło w Naszym języku.

W ostatnich latach niezwykle dynamicznie rozwinął się nowy sposób tworzenia albumów do zdjęć w systemie PROJECT LIFE.  Albumy do zdjęć w różnych formatach od malutkich typu INSTA do dużych albumów 12″ x 12″, specjalnie dopasowane koszulki ochronne w różnych rozmiarach i  podziałem kieszonek. Atrakcyjne karty do journalingu i bardzo duży wybór naklejek i dodatków, które uatrakcyjnią wygląd pamiątkowego albumu z wakacji, z uroczystości lub z codziennych zdarzeń rodzinnych. Szeroką ofertę produktów do Project Life dostarcza do ArtBrawurki – Familly Portraits oraz Studio Forty. Sprawdź ofertę tutaj.

Producenci i dostawcy Scrapbooking w sklepie ArtBrawurka

papier scrapbooking UHK Galleryw sklepie ArtBrawurka

W sklepie ArtBrawurka dostępne są produkty polskich czołowych producentów w dziedzinie artykułów do rękodzieła artystycznego , scrapbookingu, cardmakingu, embossingu i Project Life. Firmy takie jak: Galeria Papieru Nisko Latające Anioły, Piątek 13-go, UHK Gallery lub Studio Tekturek specjalizujące się w prześlicznych papierach do scrapbookingu.

Wycinanki z beermaty, tekturki produkowane są przez SnipArt, I Kropka, Agateria, wszystkie bardzo dokładne i szczegółowo zaprojektowane.

Pudełka na upominki , kartki okolicznościowe,pudełka ozdobne na każda okazję bazy do kartek i koperty dostarczane przez firmę Rzeczy z papieru są na bardzo wysokim poziomie jeżeli chodzi o jakość papieru i wykonanie. Bazy notesowe, przepiśniki i planery – firma Studio 75.

Firma DpCraft od dodatków, ozdób, narzędzi kreatywnych i rożnych ślicznych naklejek do Project Life lub do innych scrapbookingowych  projektów.

Produkty wszystkich tych producentów i jeszcze wielu innych możemy dostać w sklepie internetowym ArtBrawurka. W jednym sklepie możesz zaopatrzyć się w dodatki niezbędne do swoich projektów i prac kreatywnych.

Przyjmujemy również indywidualne zamówienia na…

wycinanka z beermaty sklep artbrawurka

 …Albumy Ślubne, Księgi Gości, Zaproszenia Ślubne lub Winietki. Personalizowane artykuły na Swoje przyjęcie weselne, dopasowane kolorystycznie i opracowane według własnych pomysłów i potrzeb. Dostarcz Nam niezbędne informacje, a oddamy Ci gotowy projekt. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Sklep internetowy ArtBrawurka do scrapbookingu, cardmakingu, embossingu i project life z siedzibą w Warszawie. Skontaktuj się z Nami.

sklep scrapbooking warszawa


Strony

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *