Zespół muzyczny na żywo – SLANG – Imprezy okolicznościowe

SLANG Imprezy okoliczościowe

Zespół muzyczny na wesela – SLANG – zabaway i inne imprezy okoliczościowe. Muzyka tylko na żywo.

Zespół muzyczny z doświadczeniem z woj. mazowieckiego z muzyką tylko na żywo. Imprezy okolicznościowe jak wesela, bale, zabawy, bankiety.

Pięcio-osobowy skład zespołu z wieloletnim doświadczeniem na scenie gwarantuje Państwu zabawę na wysokim poziomie muzycznym. Gramy na takich instrumentach jak instrumenty klawiszowe, gitary elektryczna, akustyczna i basowa, zestaw perkusyjny, akordeon.

Slang to muzyka grana wyłącznie na żywo w pełnej interakcji z bawiącymi sie gośćmi z uwzględnieniem wszystkich gustów i upodobań muzycznych. Muzyka do tańca disco, walce, tanga, do przytulania ballady pop rock i do wspólnego śpiewania utwory znane z pierwszych pozycji list przebojów i lubiane dla młodzieży i „młodych inaczej”

Zespół muzyczny Slang woj. mazowieckie - wesela

Gramy na dobrym muzycznym poziomie zarówno instrumentalnym jak i wokalnym. Możesz się przekonać osobiście słuchając Nas na cotygodniowej próbie – czuj się zaproszony aby samemu ocenić rzetelność tych słów. Zadzwoń do Nas lub napisz.

Oferta zespołu muzycznego na wesela i inne imprezy okoliczościowe.

Dobry zespół muzyczny na weselu to przynajmniej połowa sukcesu, My uważamy, że nawet więcej dlatego gwarantujemy wyśmienitą zabawę na żywo do białego rana zapewniając muzykę wszystkim pokoleniom.
Zespół Muzyczny z Mińska Mazowieckiego i Warszawy sprosta Państwa gustom i upodobaniom. Co do specjalnych zamówień odnośnie repertuaru jeśli znamy utwory z pewnym wyprzedzeniem – wykonamy prawie każdą piosenkę. Możemy również spełnić życzenia muzyczne Młodej Pary wykonując ich ulubiony utwór na Pierwszy Taniec.


Oferujemy Państwu oprawę muzyczną wesela, wspólne śpiewanie tradycyjnych piosenek biesiadnych i ballad z towarzyszeniem gitar i znakomitego akordeonu. Posłuchaj jak gramy przed domem Panny Młodej.
Gwarantujemy zabawy oczepinowe, konkursy, biesiadę przy stołach, muzykę przy wyprowadzaniu Młodych do ślubu, toasty, ogólne i całościowe prowadzenie imprezy weselnej.
Z Naszą muzyką każda zabawa jest udana i ma swój niepowtarzalny klimat. Zapoznaj się szczegółowo z Naszą ofertą na stronie zespołu SLANG – tutaj.

Dołącz do Nas:

zespół na wesela z woj. mazowieckiego SLANG

 

Zespół na wesela Mińsk Mazowiecki – Warszawa – Muzyka tylko na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *